Jaunumi‎ > ‎

VSB biedres Evelīnas Balodes iespaidi no Erasmus+ vizītes Itālijā

Publicēja 2016. gada 6. jūn. 07:31Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2016. gada 6. jūn. 07:31 ]
Vēstures skolotāju biedrības biedre no Daugavpils, Evelīna Balode, Erasmus+ projekta ietvaros apmeklējot gleznaino Neapoles apgabalu dalās ar saviem foto iespaidiem. 

Projekta kultūras programmas laikā bija iespēja apmeklēt UNESCO objektus: Kazertas pili jeb Reggia di Caserta (Neapoles karalistes mantojums) un Pompeju izrakuma vietu. Vēsturniekam šis apgabals ir īsts atradums-senatnes pēdas ik uz soļa! Atrodiet vienkāršu itāļu viesu namu, nodrošinieties ar ērtiem apaviem, un izbaudiet nesteidzīgi! 

Ieteikums potenciālajiem ceļotājiem: Itālijā viegli pārvietoties ar vilcieniem, tikai jāņem vērā, ka ātrvilcienus jārezervē iepriekš (biļetes jāpērk internetā http://www.trenitalia.com/). Visi galamērķi sasniedzami no Romas galvenās stacijas (Roma Termini), taču pēdējā brīdī biļetes cena uz ātrvilcienu var dubultoties vai būt izpirkta. Tad atliek "lēnie", Latvijas vilciena ātrumam līdzīgie, "Regionale", kuriem biļetes jāreģistrē stacijas automātā. No Romas uz Kasertu vai Neapoli maksās tikai 12 eiro. Skolotāji, neaizmirstiet paņemt savas ISIC skolotāja kartes, jo tās jums nodrošinās 50% atlaidi šajos objektos!

Evelīnas fotogrāfijas aplūkojamamas šeit:
    - no Pompejiem: https://www.failiem.lv/u/wtanj9zc
    - no  Neapoles pils: https://failiem.lv/u/zuzr333h

Fotogrāfijas pieejamas līdz jūnija beigām.