Jaunumi‎ > ‎

Elvīra Viļume. In memoriam

Publicēja 2018. gada 27. jūn. 06:00Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2018. gada 27. jūn. 06:09 ]
Esam saņēmuši sēru vēsti: pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā aizgājusi mūsu kolēģe, ilggadīga Vēstures skolotāju biedrības biedre Elvīra Viļume. 

Elvīra Viļume. Foto no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mājaslapas.
Elvīra Viļume dzimusi 1958. gada 15. maijā Ezerniekos, mācījusies Dagdas vidusskolā, bet pēc tam studējusi vēsturi Latvijas Valsts universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. Pēc augstskolas beigšanas Elvīra strādāja Iecavas vidusskolā, bet kopš 1987. gada viņa bija vēstures, vēlāk arī kultūras vēstures, politikas un tiesību skolotāja, kā arī klases audzinātāja Jēkabpils Valsts ģimnāzijā. Elvīra Viļume vadīja savas skolas, kā arī Jēkabpils pilsētas un novada vēstures metodisko komisiju. 

Kā aktīva Vēstures skolotāju biedrības biedre Elvīra Viļume bijusi vairāku projektu darba grupu dalībniece, piedalījusies metodisko līdzekļu izstrādē un dalījusies pieredzē ar kolēģiem. Elvīra vadīja darba grupu, kas rīkoja 2006. gada Vasaras dienas Jēkabpilī. 

Elvīra paliks mūsu atmiņā vienmēr eleganta, prasīga pret sevi un citiem, ar spēju jokojot "novadīt zibeņus" saspringtās situācijās. "Dieva dārzā visas puķes skaistas!" - viens no viņas trāpīgajiem teicieniem, kas daudziem no mums palicis atmiņā. Elvīra, lai Tava ziedēšana turpinās mūžības dārzos!  

Pēdējā gaitā Elvīru Viļumi izvadīsim 28. jūnijā plkst. 12.00 no Dagdas kapu kapličas. 

VSB valde

Elvīras Viļumes foto 
no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mājaslapas.