Jaunumi‎ > ‎

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs izsludina skolēnu darbu konkursu, uzvarētājiem segs transporta un apmeklējuma izmaksas

Publicēja 2015. gada 23. okt. 05:04Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2015. gada 23. okt. 05:07 ]
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja “Dauderu” nodaļa izsludina skolēnu pētniecisko darbu konkursu „Sasniegumi saimniecībā, sabiedrībā, zinātnē, kultūrā un sportā manā novadā/pilsētā Latvijas Republikas laikā (1918.-1940.)”. Labāko darbu autori – ārpus Rīgas dzīvojošie skolēni – kopā ar savu klasi varēs doties muzeja apmaksātā autobusā uz Rīgu un bez maksas apmeklēt “Dauderus”. Savukārt Rīgas skolu audzēkņu klases “Dauderus” varēs apmeklēt bez ieejas maksas.

Konkurss notiek, pateicoties latviešu kultūras mecenātam un kolekcionāram Gaidim Graudiņam, “Dauderu” izveides iniciatoram, kurš piešķīris muzejam līdzekļus, lai sekmētu skolēnu interesi un zināšanas par Latvijas vēsturi. Konkursa mērķis ir padziļināt skolēnu zināšanas par starpkaru perioda Latvijas vēsturi, tai skaitā par pirmā Latvijas Republikas Ministru prezidenta un Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa dzīves gājumu, devumu Latvijas valstij un nozīmi Latvijas vēsturē. 

Darbi konkursam iesniedzami līdz 2016. gada 2. martam.  
Sīkāk par konkursa noteikumiem – konkursa nolikumā www.lnvm.lv

Aicinām visas Latvijas skolas aktīvi piedalīties konkursā!

Kontaktpersona: Olga Miheloviča, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja “Dauderu” nodaļas vadītāja, e-pasts: dauderi@lnvm.lv, tālr. 67392229.