Jaunumi‎ > ‎

Latvijas Kara muzejs aicina piedalīties video konkursā „Latvijas Tautas frontei - 25”

Publicēja 2013. gada 20. febr. 11:03Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2013. gada 4. marts 06:35 ]
LKM LTF video konkursa logo
Konkursa uzdevumi - veidot izpratni par neseno Latvijas vēsturi un Latvijas neatkarības atgūšanas procesu; pilnveidot skolēnu prasmes darbā ar dažādiem vēstures avotiem, tādējādi gūstot pieredzi patstāvīgi spriest, darboties un pētīt Latvijas vēsturi; izmantot mūsdienu tehnoloģiskos līdzekļus, lai vēstures pētīšana kļūtu vēl interesantāka un aizraujošāka.


Mērķauditorija ir 9. – 12. klašu skolēni.

Skolēni veido 5 minūšu garu video klipu par Latvijas Tautas fronti. Skolēniem tiek dota radošā brīvība klipa veidošanā. Video var būt piemēram, intervija, improvizācija, luga, uzruna vai citas izpausmes formas. Skolēniem jāparāda Latvijas Tautas frontes loma Latvijas neatkarības atgūšanas procesā. Skolēni video klipā drīkst izmantot citu autoru darbus, taču tie, nedrīkst aizņemt ne vairāk, kā 1/3 daļu no video kopējā ilguma.

Skolēnu darbi iesniedzami valsts valodā. Dalībnieku skaits līdz 3 skolēniem grupā.
Adrese: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050. Iesūtītajam darbam jābūt pievienotai aizpildītai pieteikuma anketai.
E-pasta virsrakstā jābūt norādītam: skolēnu video konkursam „LTF - 25”.

Darbi iesūtami: Pa pastu vai personīgi nododami Latvijas Kara muzeja 21. vai 27. kabinetā līdz 2013. gada 19. aprīlim plkst 16.00. 

Video var ievietot datu glabāšanas servisā Failiem.lv (vai arī citā datu glabāšanas servisā). Pievienojot skolēnu sagatavotos video datu glabāšanas servisos, ievietotājam jāatsūta precīza video saite un aizpildīta pieteikuma anketa uz e-pastu: renars.ivanovskis@karamuzejs.lv.

Skolēnu video konkursa pilns nolikums pieejams šeit: http://karamuzejs.lv/index.php?id=2&sid=123

Ar cieņu Renārs Ivanovskis