Jaunumi‎ > ‎

Ziņa konkursa "Vēsture ap mums" konsultantiem un dalībniekiem

Publicēja 2013. gada 12. febr. 07:13Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2013. gada 10. marts 13:28 ]
Tuvojas pavasaris, un līdz ar to konkursa darbu iesniegšanas laiks. Vēlamies konkursa dalībniekus un konsultantus informēt par jaunumiem. 
VSB logo


Darbu iesūtīšanas adrese 

Ir precizēta konkursa "Vēsture ap mums" darbu iesūtīšanas adrese. Darbus līdz 2013. gada 15. aprīlim 
jāreģistrē VSB mājas lapā un jānosūta pa pastu 

Danutei Dūrai 
konkursa "Vēsture ap mums" koordinatorei 
Latvijas Okupācijas muzejā 
Strēlnieku laukumā 1 
Rīgā, LV-1050 

Darbam ir jabūt šifrētam, t.i. uz tā nedrīkst norādīt autoru vārdus. Uz darba norāda tikai darba nosaukumu, klašu grupu un devīzi. Darbi tiks atšidrēti pēc vērtēšanas, izmantojot reģistrācijā norādītos datus. 
Pavadvēstule darbam nav jāpievieno, tās funkciju pilda elektroniskā reģistrēšanās. 

Noslēguma ceremonija

Ar prieku informējam, ka konkursa patrons, valsts prezidents Andris Bērziņš nolēmis šā gada dalībniekus aicināt uz konkursa noslēguma ceremoniju Melngalvju namā. Tā notiks sestdien, 2013. gada 18. maijā. Uz noslēguma ceremoniju tiek aicinati visi konkursa dalībnieki, aicinām rezervēt laiku šiem svētkiem. 

Konkursa atbalstītāji

Šogad paplašinājies arī konkursa atbalstītāju loks. Priecājamies, ka savu atbalstu konkursam sniedz Latvijas Izglītības fonds un Monreālas Latviešu centrs. Joprojām ļoti augstu vērtējam VISC, Latvijas AvīzesLatvijas Okupācijas muzeja, Latvijas Tautas frontes muzeja, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja, apgādu Dienas Grāmata, Jumava, Madris, Zvaigzne ABC, kā arī advokāta Andra Grūtupa, publicista Erika Hānberga, mākslinieka Jāņa Anmaņa atbalstu. 
Īpašs paldies Mirdzai Stirnas kundzei, Rīgas Latviešu biedrības un nacionālās kultūras attīstības fonda vadītājai!

Iespēja konsultantiem

21.-22. martā Rīgā notiks Eustory gadskārtējā kopsapulce Rīgā. Tajā līdzīgu konkursu rīkotāji no 22 Eiropas valstīm tiekas, lai analizētu iepriekšējā gada rezultātus, vienotos par turpmāko sadarbību, meklētu risinājumus līdzīgām problēmām, kā arī kopīgi mācītos. Šī gada tikšanās tēma ir "1913/1914 – 2013/2014: Kaimiņi Eiropa kara un miera laikos". Ja kāds no ilgstošiem konkursa konsultantiem vēlas piedalīties šajā seminārā, lūdzam sazināties ar Danuti Dūru (danute@vsb.lv, 29184594). Seminārs notiks angļu valodā.