Jaunumi‎ > ‎

Aicinājums piedalīties kursos Francijā

Publicēja 2010. gada 2. sept. 06:17Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2010. gada 2. sept. 13:59 ]
Projekts HEREDUC aicina līdz 14. septembrim pieteikties Comenius vai Gruntvig grantam, lai piedalītos kultūras mantojumam veltītos tālākizglītības kursos 2011. gada 7.-11. janvārī Saint-Jean d’Angély, Francijā. Semināra darba valoda - angļu.

Projekta HEREDUC nosaukums ietver divus jēdzienus: kultūras mantojums un izglītība (HERitage EDUCation). Tā mērķis ir veicināt kultūras mantojuma iekļaušanu obligātajā un pieaugušo izglītībā. Projekta komanda ir izstrādājusi rokasgrāmatu, kas skolotājiem piedāvā dažādas metodes un idejas darbā ar kultūras mantojumu. Rokasgrāmata tiks izmantota arī piedāvātajos kursos. Vairāk par projektu iespējams uzzināt tā mājas lapā: www.hereduc.net.

Piedāvāto tālākizglītības kursu mērķauditorija ir izglītības darba organizatori un skolotāji - gan iesācēji, kas vēlas iekļaut kultūras mantojumu savā darbā, gan pieredzējuši skolotāji, kas vēlas paplašināt savu redzesloku. Kursu programmā paredzēti gan kultūras pieminekļu apmeklējumi, gan dalīšanās pieredzē un idejās, gan darbs paralēlās grupās. Īpašs uzsvars kursu metodikā tiks likts uz mākslas izmantošanu kultūras mantojuma apgūšanā. Pēc kursiem dalībnieki saņems īpašu DVD. Vairāk informācijas par kursiem pielikumā un Comenius / Gruntvig kursu katalogā.

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet veidlapu šajā mājas lapā.

Lai izmantotu Comenius vai Gruntvig grantu, lūdzu, piesakieties Valsts Izglītības attīstības aģentūrā: www.viaa.gov.lv līdz 14. septembrim! Programmas numurs kursu katalogā: BE-2010-129-001.

Pielikumā vai šeit sīkāka informācija par profesionālās pilnveides programmu.
Comments