Jaunumi‎ > ‎

Aicinām pieteikties dalībai seminārā Gētes institūtā Rīgā

Publicēja 2010. gada 6. okt. 06:46Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2010. gada 6. okt. 07:11 ]
Šā gada 21.-23. oktobrī Vācijas Vēstures skolotāju biedrība, Gētes institūts Rīgā un Latvijas Vēstures skolotāju biedrība rīko skolotāju semināru "Ceļā uz vienotu vēsturiskās apziņas kultūru". Semināra uzmanības centrā būs jautājums, cik vienota vai atšķirīga Latvijā un Vācijā ir tādu jēdzienu izpratne kā apgaismība, nacionālisms, Eiropa un citi. Lektori analizēs šo jēdzienu atspoguļojumu mācību grāmatās, historiogrāfijā vai sabiedrības vesturiskajā apziņā; semināra dalībnieki strādās grupās un dalīsies pieredzē.

Seminārs notiks latviešu un vācu valodā ar simultāntulkojumu. Būs pieejamas naktsmājas Rīgā (naktsmāju skaits ierobežots, lūdzam pieteikties savlaicīgi). Liela pieteikumu skaita gadījumā  priekšroka tiks dota dalībniekiem ar vācu valodas zināšanām. Semināra programma tiks izsūtīta dalībniekiem. Iepriekš pieteiktie dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību seminārā.


Kas: seminārs "Ceļā uz vienotu vēsturiskās apziņas kultūru"
Kad: 21.10.2010 14:00 - 23.10.2010 12:00
Kur: Gētes institūtā Rīgā, Torņu ielā 1, Rīgā.
Pieteikšanās: v.s.biedriba@inbox.lv līdz 15.10.2010. Pieteikumā lūdzam norādīt dalībnieka pilnu vārdu, skolu, e-pastu, tālruni un vācu valodas zināšanu līmeni.

Comments