Jaunumi‎ > ‎

Aicinām pieteikties kursiem vēsturē 2011. gada vasarā

Publicēja 2011. gada 7. jūl. 00:25Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2011. gada 10. jūl. 13:06 ]
Turpinās pieteikšanās VSB Vasaras dienām.

2011./2012. mācību gadā gaidāmas pārmaiņas vēstures mācīšanā pamatskolā - tiek ieviesti divi jauni mācību priekšmeti. ESF projekta  „Vispārējās izglītības pedagogu kompetences paaugstināšana un prasmju atjaunošana’’ ietvaros izstrādāts Latvijas un pasaules vēstures skolotāju tālākizglītības kursu saturs.

VSB vasaras dienu dalībniekiem ir iespēja kļūt par ESF projekta tālākizglītības satura aprobētājiem Latvijas un pasaules vēsturē, iegūt pieeju kursu materiāliem MOODLE vidē un saņemt sertifikātu par 36 stundu kursiem. Pieteikšanās uz VSB vasaras dienām turpinās. Pieteikuma anketa šeit.

Lai skolotāji būtu informēti par mācību priekšmeta "Latvijas vēsture" ieviešanas gaitu, saturu, mācību un metodiskajiem līdzekļiem VISC sadarbībā ar VSB organizē 12 stundu kursus Rīgā, Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Valmierā, Liepājā un Gulbenē. Šo kursu dalībnieki, izpildot mājas darbus, saņems VISC izdotu sertifikātu par 12 stundu kursiem. Kursu mērķauditorija – skolotāji, kuri mācīs Latvijas vēsturi 6. klasē.

Skolotāji drīkst piedalīties abos kursos un iegūt abus sertifikātus. Lūdzam ņemt vērā, ka pieteikšanās laiks ir ierobežots!

Comments