Jaunumi‎ > ‎

Aicinām pieteikties semināram Ventspilī, 24. - 25.augustā

Publicēja 2018. gada 11. jūn. 01:21Ansis Nudiens   [ atjaunināts 2018. gada 11. jūn. 01:27 ]

Es un ES: Eiropas Savienības radītie  izaicinājumi un to aktualizācija vēstures un sociālo zinību stundās

Seminārs EUROCLIO projekta Decisions and Dilemmas 3 ietvaros


Aicinām vēstures un sociālo zinību skolotājus pieteikties dalībai seminārā Es un ES: Eiropas Savienības radītie  izaicinājumi un to aktualizācija vēstures un sociālo zinību stundās.

Semināra mērķis ir iepazīstināt Latvijas skolotājus ar EUROCLIO, iepriekšējos projektos - Decisions and Dilemmas 1, Decisions and Dilemmas 2 un Teaching Europe izstrādātajiem materiāliem, kuri ir pieejami mājas lapā https://historiana.eu/#/

Semināru rīko Vēstures skolotāju biedrība un Eiropas vēstures skolotāju asociācija EUROCLIO, sadarbībā ar Ventspils izglītības pārvaldes Metodisko dienestu.


Seminārs notiks 24. - 25.augustā, Ventspilī, Ventspils 2.pamatskolā, Bērzu iela 54. Semināram ir ierobežots dalībnieku skaits - 30, pievērsiet uzmanību, ka projekta noteikumi paredz 10 dalībniekus no Ventspils un novads, 10 dalībniekus no Ventspils tuvējās apkārtnes (līdz 100km attālumā) un 10 dalībniekus no Ventspils tālās apkārtnes (virs 100km attālumā).

Nepieciešamības gadījumā dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas Ventspilī un daļēji tiks kompensēti arī ceļa izdevumi.


Lai pieteiktos, lūdzu aizpildiet pieteikšanās anketu 

Pieteikšanās līdz 21.jūnijam.

Pielikumā pasākuma programma
Ċ
Ansis Nudiens,
2018. gada 11. jūn. 01:21
Comments