Jaunumi‎ > ‎

Aicinām pieteikties vasaras dienām Alūksnē

Publicēja 2012. gada 14. jūn. 14:13Vēstures skolotāju biedrība   [ atjaunināja Danute Grīnfelde 2012. gada 5. jūl. 00:10 ]
Aicinām Jūs piedalīties VSB vasaras dienās Alūksnē no 31. jūlija līdz 2. augustam! Izjutīsim Malēnijas šarmu, priecāsimies par savām un kolēģu idejām!

Detalizētāka programma VSB mājas lapā būs pieejama pēc Jāņiem.
1.diena - ekskursija pa Alūksni, Alūksnes muzeja un dabas muzeja "Vides labirints” apmeklējums, E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas iepazīšana, skolas muzeja apmeklējums.
2.diena – lekciju, nodarbību, pieredzes apmaiņas diena. Vakars - atpūtas centrā "Jaunsētas."
3. diena - ekskursija pa Alūksnes un Apes novadiem.

Naktsmītnes ģimnāzijas internātā - istabiņās 2 vai 3 cilvēki, sanitārais mezgls, duša - pagrabtelpā, piejami datori, TV, gludeklis u. c.

Lūdzam pieteikties pieredzes apmaiņai. Lai tā noritētu kvalitatīvi un dalībnieki spētu racionālāk izvēlēties pieredzes apmaiņas grupu, norādiet tēmu, kā arī uzrakstiet īsu ( 3- 5 teikumi) anotāciju. Līdz vasaras dienām ar Jums sazināsimies, lai precizētu nodarbības ilgumu. Ja nepieciešams kopēt materiālus pieredzes apmaiņai, tie jāatsūta vismaz līdz 23. jūlijam pa e- pastu un jānorāda nepieciešamais kopiju skaits. Materiālus iespējams ievietot mūsu mājas lapā sadaļā – metodiskie materiāli.

Vasaras dienu dalības maksa būs – 35 LVL biedrības biedriem un 40 LVL– pārējiem. Dalības maksa sedz izmaksas par naktsmītnēm, ēdināšanu, telpu īri, transporta izdevumiem, ieeju muzejos, apskates objektos ekskursijas laikā. Tāpat kā iepriekšējos gados būs autobuss no Rīgas un uz Rīgu.
Lūdzam visus neskaidros jautājumus uzdot pirms vasaras dienām!
Dalības maksu lūdzam pārskaitīt uz VSB bankas kontu, tas jāizdara līdz 15. jūlijam ar norādi: par kursiem no... (vārds, uzvārds).

VSB rekvizīti:
Reģistrācijas numurs 40008083087
Adrese: Nīcgales iela 22, Rīga, LV – 1035.
Konts Swedbankā LV17HABA0551007669210.
Ja nepieciešams rēķins, lūdzam informāciju sūtīt uz: aija@klavina.com līdz 1. jūlijam.

Pieteikuma anketas, kas būs pieejamas arī VSB mājas lapā www.vsb.lv, lūdzam līdz 15. jūlijam nosūtīt uz VSB e-pasta adresi: aija@klavina.com vai v.s.biedriba@inbox.lv. Aicinām VSB biedrus, kuri nav pārreģistrējušies, to izdarīt.

Uz tikšanos Vasaras dienās!

VSB vārdā - Aija Kļaviņa , Alūksnes skolotāju vārdā Iveta Mikijanska


VSB 2012. gada Vasaras dienu dalībnieka anketaVasaras dienas - AluksneComments