Jaunumi‎ > ‎

Piedalies HISTORIANA seminārā Rīgā!

Publicēja 2011. gada 8. jūn. 05:31Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2011. gada 15. jūn. 13:20 ]
VSB biedriem ir ekskluzīva iespēja apmeklēt Historiana semināra nodarbības 7.-10. jūlijā Rīgā. Semināra tēma:  Exploring European History and Heritage- Helping Educators in Secondary Schools to Teach about European History and Heritage from Multiple Perspectives.

Seminarā iespējams piedalīties bez dalības maksas, dalībniekiem pašiem jārūpējas par naktsmājām. Darba valoda -angļu, bez tulkojuma latviešu valodā. Interesentus aicinām pieteikties, sūtot e-pastu uz dzintra_liepina@inbox.lv.

Historiana ir Eiropas kopīgajai vēsturei un mantojumam veltīts multimediāls tiešsaistes izglītības līdzeklis, ko varēs izmantot mācību stundās skolās, muzejos un vēsturiski nozīmīgās vietās, lai nodrošinātu skatījumu daudzveidību gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. 15 autoru komanda no dažādām valstīm kopš 2010. gada janvāra strādā, lai materiāls par tēmu "Cilvēki ceļā" būtu publicēts un to varētu izmantot profesionālās pilnveides programmas laikā. Šī programma būs unikāla iespēja ne tikai dalīties pieredzē ar kolēģiem no dažādām Eiropas pusēm, bet arī aktīvi piedalīties "Historiana.eu" tālākā attīstīšanā.

Šis būs jau trešais Historiana seminārs; pirmais notika 2010. gada novembrī Nīderlandē, otrais - šā gada janvārī Turcijā. Sīkāka informācija par profesionālās pilnveides programmu Historiana mājas lapā.
Comments