Jaunumi‎ > ‎

Aicina Žaņa Lipkes memoriāls

Publicēja 2016. gada 5. marts 23:35Valdis Klisans
Lekciju cikls ''Bīstamie sakari: Seno fobiju šodiena Latvijā" (ar ASV vēstniecības un Konrada Adenauera fonda atbalstu) noslēdzās šī gada janvāra sākumā, bet tas vēl nebija projekta noslēgums! Žaņa Lipkes memoriāls sadarbībā ar Norvēģijas vēstniecību un interneta žurnālu Punctum izveidojis lekciju krājumu skolotājiem, kurā apkopotas visas 10 lekcijas un papildu materiāli, iesk. ieteikumus (literatūru, ko var izmantot mācību procesā).

Šajā krājumā vairāki izcili pasniedzēji, eksperti un pētnieki piedāvā savu versiju par to, kas viņus/viņas satrauc mūsdienu Latvijas sabiedrībā. Lekciju materiālos ir apkoptas pārdomas par to, kā veicināt tolerantāku sabiedrību, kas spēj pieņemt Citādo, piedāvāt visiem iespējas īstenot savas tiesības. Marginalizācija un bailes, diskriminācija un demonizācija - šie temati interesēja autorus.

Aicinām Jūs uz lekciju krājuma prezentāciju Žaņa Lipkes memoriālā 17. martā plkst. 18:30. Viesus uzrunās Norvēģijas vēstnieks. Pēc tam - vīns un sarunas!

Mums ir svarīgi, lai lekciju krājumu saņemtu skolotāji, pasniedzēji un studenti - lūdzu izplatīt šo ielūgumu starp kolēģiem un studentiem, lai katrs varētu saņemt grāmatu!


cieņā,

Žaņa Lipkes memoriāls

Comments