Jaunumi‎ > ‎

Baltkrievija VSB 2.- 5. jūlijs

Publicēja 2014. gada 7. janv. 00:57Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2014. gada 7. janv. 00:57 ]
Informāciju sagatavoja Toms Gulbis, TG@e-apollo.lv  


1.diena.
7.00 izbraukšana no Rīgas (izbraukšana no Satekles ielas, blakus Origo). Brauciens Rīga – Bauska – Viļņa – Baltkrievijas robeža – Minska. Ierašanās Baltkrievijas galvaspilsētā ap pulksten 14.00. Pilsētas centra un nozīmīgāko objektu apskate. Pilsētas vēsturiskajā centrā ir saglabājusies daļa vēsturiskās apbūves, kas tagad ir daļēji restaurēta un, protams, neatkārtojamā padomju arhitektūra centra bulvāros un prospektos. Un neatkārtojamā Baltkrievijas gaisotne. Viena no pilsētas pērlēm – Nacionālā bibliotēka. Nakšņošana Minskā.

2.diena. Minskas ievērojamākie pieminekļi un baznīcas. Staļina līnija – 2. pasaules kara priekšvakarā izveidotā aizsardzības līnija, kurā šodien joprojām redzamas nocietinātās pozīcijas. Dudutki – etnogrāfisks brīvdabas muzejs, kas vienlaikus ir atpūtas un izklaides komplekss. Šeit var iepazīties ar baltkrievu tradicionālo kultūru un nobaudīt baltkrievu ēdienus un dzērienus. Nakšņošana Minskā.

3.diena. Mira – viena no pilnībā restaurētajām pilīm Baltkrievijā, UNESCO kultūras mantojuma pērle. Pilī ir 39 ekspozīcijas telpās, kurās apskatāma plaša daudznacionālā kultūra un bagāta vēsture. Nesviža – viena no Radzivilu dzimtas rezidencēm, kas 2012. gadā ir restaurēta un stāsta par Žečpospoļitas vēsturē. Lida – viduslaiku pils un vakariņas Lietuvas karaļa galmā. Nakšņošana Lidā.

4.diena. Izbraukšana uz Grodņu. Grodņas vēsturiskais centrs. Viena no retajām Baltkrievijas pilsētām, kur saglabājies vēsturiskais centrs un Žečpospoļitas vēstures saknes. Pēcpusdienā izbraukšana uz Latvija. Ierašanās Rīgā ap 22.-23.00.

Cena – 260 EUR.


Cenā ietilpst
-    Autobuss
-    Viesnīcas ar brokastīm
-    Vīza
-    Apdrošināšana
-    Gids Roberta Ķipura personā
-    Vietējais gids Baltkrievijā
-    Ieejas maksas visos apskates objektos
-    Nacionālās bibliotēkas skatu laukums
-    Degustācijas etnogrāfiskajā muzejā Dudutki
-    Pusdienas Nesvižā
-    Vakariņas Lidas pilī


Ja gadījumā Baltkrievijas vīza jau ir, tad cena ir par 30 EUR mazāka.

Pieteikšanās pa e-pastu TG@e-apollo.lv līdz 1. februārim


Comments