Jaunumi‎ > ‎

Priecājamies un lepojamies! Ineta Amoliņa - gada valmieriete

Publicēja 2018. gada 19. nov. 12:11Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2018. gada 5. dec. 01:42 ]
Latvijas valsts proklamēšanas 100. gadadienā, 18. novembrī, Valmieras Drāmas teātrī apbalvojumu “Gada valmierietis 2018” saņēma Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras sākumskolas vēstures skolotāja Ineta Amoliņa. 

Balvai Ineta Amoliņa izvirzīta par katra skolēna individuālo spēju attīstīšanu, par patriotisma veicināšanu un Valmieras vārda popularizēšanu, stāstot par Latvijas un Valmieras notikumiem, organizējot dažādas norises, ar aizrautību vadot mācību stundas skolā. Valmieras pašvaldība Inetu raksturo, kā skolotāju ar stāstnieces talantu, kas par vēsturiskiem notikumiem spēj ieinteresēt dažāda vecuma cilvēkus, ar lepnumu par savu pilsētu un valsti nododot stāstus ikvienam interesentam.

Mums Vēstures skolotāju biedrībā Ineta ir kolēģe, kuras radošo ideju pūrs ir teju bezgalīgs, un atvērts - Ineta vienmēr ir gatava dalīties pieredzē ar citiem. Inetas vadībā daudzi skolēni ar panākumiem ir piedalījušies mūsu pētījumu konkursā "Vēsture ap mums". Mēs īpaši izbaudījām Inetas ieguldījumu Vasaras dienu rīkošanā Valmierā - kaut arī tas bija jau pirms desmit gadiem, joprojām spilgtā atmiņā. 

Sirsnīgi sveicam! 

Ziņas un foto avots: http://www.valmiera.lv/lv/jaunumi/pasvaldibas_zinas/20102_sveikti_goda_un_gada_valmieriesi_2018