Jaunumi‎ > ‎

Iespēja piedalīties mācībās Hāgā šā gada novembrī

Publicēja 2010. gada 21. apr. 13:04Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2010. gada 22. apr. 03:41 ]
EUROCLIO
aicina līdz 30. aprīlim pieteikties uz Comenius vai Gruntvig grantu, lai piedalītos pirmajā "Historiana.eu" profesionālās pilnveides programmā šā gada 11.-14. novembrī Hāgā, Nīderlandē.

"Historiana.eu" ir Eiropas kopīgajai vēsturei un mantojumam veltīts multimediāls tiešsaistes izglītības līdzeklis, ko varēs izmantot mācību stundās skolās, muzejos un vēsturiski nozīmīgās vietās, lai nodrošinātu skatījumu daudzveidību gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. 15 autoru komanda no dažādām valstīm kopš 2010. gada janvāra strādā, lai pirmais materiāls būtu publicēts un to varētu izmantot pirmās profesionālās pilnveides programmas laikā. Šī programma būs unikāla iespēja ne tikai dalīties pieredzē ar kolēģiem no dažādām Eiropas pusēm, bet arī aktīvi piedalīties "Historiana.eu" tālākā attīstīšanā.

Šī profesionālās pilnveides programma būs veltīta cilvēkiem kustībā - migrācijai, ceļojumiem, atklājējiem, deportācijām, svētceļniekiem, idejām par to, kas kuros laikos drīkstēja un kam nebija iespēju pārvietoties u.t.t.

Lai izmantotu Comenius vai Gruntvig grantu, lūdzu, piesakieties Valsts Izglītības attīstības aģentūrā: www.apa.lv līdz 30. aprīlim! Programmas numurs kursu katalogā: NL-2010-216-001.

Pielikumā sīkāka informācija par "Historiana.eu" un profesionālās pilnveides programmu.
ĉ
Danute Grīnfelde,
2010. gada 21. apr. 13:44
Comments