Jaunumi‎ > ‎

Latvijas Okupācijas muzeja jaunumi

Publicēja 2012. gada 4. sept. 05:24Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2012. gada 4. sept. 05:26 ]
Jaunais mācību gads ir klāt, un Latvijas Okupācijas muzeja ļaudis priecāsies par iespēju sadarboties ar Jums, skolotāji, un Jūsu skolēniem!

Sakarā ar mūsu cerību piepildījumu – muzeja rekonstrukciju un Nākotnes Nama celtniecību, no novembra muzeja ekspozīcija un darba telpas atradīsies pagaidu mājvietā - Raiņa bulvārī 7 (kādreizējā ASV vēstniecības ēka). Muzeja Izglītības nodaļa turpinās līdzšinējo darbību, pielāgojot skolēnu nodarbības pagaidu ekspozīcijai.

Pateicoties Latvijas Okupācijas muzeja ziedotājiem, skolām būs iespēja saņemt finansiālu atbalstu muzeja apmeklējuma ceļa izdevumu segšanai. Šim nolūkam ir izveidota skolu atbalsta programma. Vairāk informācijas šeit.

No oktobra vidus atsāksim izbraukuma nodarbības skolās Latvijas Republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana”. Vairāk informācijas šeit.

Jums joprojām būs iespēja izmantot savās skolās muzeja Ceļojošās izstādes: “Latvija 1939–1991: no okupācijas līdz brīvībai” (izstāde ir papildināta ar jaunām planšetēm un vizuāli uzlabota) un “Pretējās pusēs: Latvijas karavīri Otrajā pasaules karā”. Ja vēlaties ceļojošās izstādes redzēt savā skolā, muzejā vai kultūras centrā, lūdzam, sazināties ar izstādes kuratoru Kārli Krēķi, rakstot uz e-pastu karlis@omf.lv  vai zvanot 29112372. Izstāde ir pieejama bez maksas. Vairāk informācijas šeit.

Aicinām izmantot Virtuālo muzeju e-okupacijasmuzejs.lv un tam izveidotās darba lapas ar uzdevumiem.

Pieteikšanās nodarbībām muzejā un papildus informācija: e-pasts ip@omf.lv vai tālrunis 67211030.

Comments