Jaunumi‎ > ‎

Vēstures olimpiādes 9.klašu uzaicināto dalībnieku saraksts

Publicēja 2015. gada 11. febr. 01:08Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2015. gada 11. febr. 03:11 ]
Vēstures 21.valsts olimpiāde 9.klasēm notiks 2015.gada 1.aprīlī Rīgā, Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, Aspazijas bulvārī 5, 510. un 513.auditorijā. Reģistrācija no plkst.9:20 līdz 9:55 Olimpiādes norise no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Uz valsts olimpiādi uzaicināti dalībnieki, kuri ieguvuši novada, pilsētas vai novadu apvienības olimpiādē vismaz 68 punktus. Darba tēma: Latvijas un Eiropas vēsture no 19. gadsimta 80. gadiem līdz 20. gadsimta 80. gadiem. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 25.punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu.

Lūdzam skatīt uzaicināto sarakstu pielikumā.


Nr.p.k.

Vārds, uzvārds

Izglītības iestāde

Pedagoga vārds, uzvārds

1.       

Jana Aizupe

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

Gunārs Buls

2.       

Agneta Apaļka

Siguldas 1. pamatskola

Māris Smons

3.       

Alfrēds Apinis

Rīgas Teikas vidusskola

Ginta Vītola

4.       

Karolīna Auziņa

Bauskas pilsētas pamatskola

Dainis Cipulis

5.       

Arta Bārda

Alojas Ausekļa vidusskola

Līga Moderniece

6.       

Artis Artūrs  Brodiņš

Rīgas 49. vidusskola

Aina Babre

7.       

Gerda Ance Cakule

Rīgas 64. vidusskola

Ernests Sviklis

8.       

Anete Felkere

Siguldas Valsts ģimnāzija

Inese Berga

9.       

Agate Freiberga

Rīgas 64. vidusskola

Ernests Sviklis

10.   

Darja Gridasova

Daugavpils Krievu vidusskola -  licejs

Larisa Želve

11.   

Juta Guļaško

Ēdoles pamatskola

Gunita Meiere

12.   

Haralds Iesalnieks

Madonas Valsts ģimnāzija

Emerita Beļauniece

13.   

Armands Ivulāns

Nautrēnu vidusskola

Valentīna Turlaja

14.   

Alla Jacenko

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Natālija Dektereva

15.   

Odrija Jasinoviča

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

Gunārs Buls

16.   

Diāna Jermolova

Daugavpils Krievu vidusskola -  licejs

Larisa Želve

17.   

Arvis Jomerts

Siguldas Valsts ģimnāzija

Inese Berga

18.   

Ēriks Kasparenoks

Rēzeknes 5. vidusskola

Marija Strucinska

19.   

Klāss Kauliņš

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

Ilga Freimane

20.   

Ance Kazuša

Tukuma 2. pamatskola

Aija Miezīte

21.   

Jana Krastiņa

Gulbenes 2. vidusskola

Edīte Kanaviņa

22.   

Dāvids Krauze

Ances pamatskola

Selga Puriņa

23.   

Krista Kristiāna Kristapsone

Dobeles Kristīgā pamatskola

Gunita Geine Goba

24.   

Arta Kristapšteina

Talsu Valsts ģimnāzija

Antra Grūbe

25.   

Dāvis Krūmiņš

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija

Aivars Karlsons

26.   

Rēzija Veronika Laumane

Dzērbenes pamatskola

Ārija Kalniņa

27.   

Rota Lāce

Limbažu 3. vidusskola

Ieva Leimane

28.   

Linda Lielbriede

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Inese  Mežsarga

29.   

Helēna Liepiņa

Rīgas Teikas vidusskola

Ginta  Vītola

30.   

Elīna Lipska

Daugavpils 13. vidusskola

Nadežda Beskrovnova

31.   

Arnis Lociks

Naujenes pamatskola

Inga Čalenko

32.   

Kristaps Loža

Vangažu vidusskola

Irina Pliska

33.   

Lita Laine Maculēviča

Ēdoles pamatskola

Gunita Meiere

34.   

Brigita Mālniece

Rožupes pamatskola

Sanita Dubovska

35.   

Katrīna Kate Mālniece

Ogres 1. vidusskola

Dace Kābele

36.   

Ernests Mednis

Ilzenes pamatskola

Inese Žīgure

37.   

Jana Mironova

Jēkabpils Valsts ģimnāzija

Aivija Tauriņa

38.   

Artūrs Ozols

Talsu Valsts ģimnāzija

Antra Grūbe

39.   

Ilze Paegle

Rožupes pamatskola

Sanita Dubovska

40.   

Anete Palma

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Lāsma Jaunozoliņa

41.   

Ieva Pētersone

Zemgales vidusskola

Guntis Skuja

42.   

Sindija Puriņa

Valmieras Viestura vidusskola

Ina Grāvīte

43.   

Inese Raciņa

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Natālija Dektereva

44.   

Roberts Raismans

Bauskas Valsts ģimnāzija

Daiga Telnere

45.   

Laura Rakova

Rēzeknes 1. vidusskola

Ilona Lagzdiņa

46.   

Rodijs Ronis

Nīcas vidusskola

Sintija Kurvina

47.   

Reinis Rubins

Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola

Līga Bukovska

48.   

Didzis Ruicēns

Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

Inese Koha

49.   

Uģis Seržants

Rīgas Imantas vidusskola

Sarma Igaune

50.   

Rūta Soldāne

Siguldas Valsts ģimnāzija

Inese Berga

51.   

Anastasija Solodjankina

Rīgas Klasiskā ģimnāzija

Kristīne Buharinska

52.   

Santa Strapcāne

Rīgas 84. vidusskola

Sarmīte Goldmane

53.   

Keita Loreta Špēla

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Inese  Mežsarga

54.   

Evelīna Tetere

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Lāsma Jaunozoliņa

55.   

Justīne Timmermane

Siguldas 1.pamatskola

Māris Smons

56.   

Sandra Timša

Nautrēnu vidusskola

Valentīna Turlaja

57.   

Lauma Tumašova

Preiļu 1. pamatskola

Dace Kiuleniece

58.   

Laura Tutāne

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Ansis Nudiens

59.   

Agnese Upīte

Siguldas Valsts ģimnāzija

Inese Berga

60.   

Marta Vaivode

Rīgas Valsts 3. ģimnāzija

Laura Pakse

61.   

Ilva Valdone

Preiļu 1. pamatskola

Dace Kiuleniece

62.   

Pauls Valdovskis

Cēsu Valsts ģimnāzija

Inese Sīmane

63.   

Agneta Veinberga

Elejas vidusskola

Baiba Atmane

64.   

Megija Vilsone

Ēdoles pamatskola

Gunita Meiere

65.   

Ilva Viļuma

Andreja Upīša Skrīveru vidusskola

Edgars Bērziņš

66.   

Kristiāna Višņakova

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

Ilga Freimane

67.   

Paula Vīksna

Cēsu 2. pamatskola

Sarmīte Ķeņģe

68.   

Lelde Vītola

Jēkabpils Valsts ģimnāzija

Aivija Tauriņa

69.   

Laura Zača

Siguldas Valsts ģimnāzija

Inta Romanovska

70.   

Lāsma Zaķe

Cēsu Valsts ģimnāzija

Inese Sīmane

71.   

Una Ieva Zelmene

Rīgas Franču licejs

Ināra Misāne

72.   

Anastasija Zubova

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Natālija Dektereva



Ċ
Danute Grīnfelde,
2015. gada 11. febr. 01:08