Jaunumi‎ > ‎

Aicina pieteikties pamatskolas Latvijas vēstures skolotāju profesionālās kvalifikācijas pilnveides semināriem

Publicēja 2011. gada 31. maijs 02:43Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2011. gada 31. maijs 02:48 ]
Ar 2011./2012. mācību gadu pamatizglītībā sākot ar 6. klasi sākas pakāpeniska pāreja uz divu atsevišķu mācību priekšmetu "Latvijas vēsture" un "Pasaules vēsture" paralēlu apguvi. Lai palīdzētu pamatskolas skolotājiem plānot savu darbu, Valsts izglītības satura centrs piedāvā metodisku atbalstu, kopā ar Vēstures skolotāju biedrību organizējot pamatskolas Latvijas vēstures skolotājiem vienas dienas seminārus dažādos Latvijas reģionos.

Semināra mērķauditorija ir skolotāji, kuri uzsāks mācīt Latvijas vēsturi 6. klasē. Semināra dalībnieki, piedaloties visās nodarbībās un izpildot mājas uzdevumus, saņems apliecību par 12 stundu profesionālās kvalifikācijas pilnveidi.
Semināra programmā paredzēts: aktualitātes Latvijas vēstures historiogrāfijā, mācību priekšmeta standarta un programmas realizācija, metodiskie ieteikumi.
Pieteikšanās semināram notiek elektroniski. 28. jūnija Rīgas semināra dalībnieku pieteikšanās ir līdz 15. jūnijam, pieteikšanās pārējiem semināriem ir līdz 10. jūlijam. Pieteikšanās semināriem: http://vertetaji.visc.gov.lv

Vita Jaunozola
67814473
vita.jaunozola@visc.gov.lv
Comments