Jaunumi‎ > ‎

Par Starptautiskās holokausta piemiņas alianses organizētajiem pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiem

Publicēja 2017. gada 26. maijs 23:28Valdis Klisans   [ atjaunināts 2017. gada 26. maijs 23:29 ]

 

Izglītības un zinātnes ministrija (turpmāk-ministrija) ir saņēmusi Starptautiskās holokausta piemiņas alianses (International Holocaust Remembrance Alliance (IHRA)) un “Mémorial de la Shoah (Francija) informāciju par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiem “Holokausta vēsturiskā pieeja”, kas notiks no 2017.gada 4.jūlija līdz 6.jūlijam Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā). Kursos ir aicināti piedalīties 40 vēstures skolotāji no Latvijas.

Ministrija lūdz pilsētu un novadu izglītības pārvalžu vadītājus un speciālistus informēt vispārējās, tajā skaitā privātās, kā arī profesionālās izglītības iestādes par iespējām piedalīties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos. Pieteikties Starptautiskās holokausta piemiņas alianses organizētajos kursos ministrija aicina pedagogus, kuri līdz šim nav piedalījušies Mémorial de la Shoah organizētajos kursos un māca mācību priekšmetus Pasaules vēsture un Latvijas vēsture.

Kursu dalībnieku uzturēšanās izdevumus, tajā skaitā viesnīcas izdevumus, kā arī tulku pakalpojumus nodrošina Mémorial de la Shoah”. Viesnīca netiks nodrošināta kursu dalībniekiem no Jelgavas, Jūrmalas, Ogres, Pierīgas un Rīgas. Ceļa izmaksas līdz kursu norises vietai sedz kursu dalībnieki personīgi. Kursu noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas “Holokausta vēsturiskā pieeja” apguvi 24 stundu apjomā.

Ministrija aicina informāciju par piedalīšanos pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos, aizpildot dokumentam pievienoto tabulu, nosūtīt elektroniski Izglītības departamenta ekspertei Olitai Arklei uz šādu e-pasta adresi: olita.arkle@izm.gov.lv līdz 2017.gada 31.maijam.

 

Pielikumā:

Tabula pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursu pieteikumam uz 1 lp.

                             


Pieteikums pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiemHolokausta vēsturiskā pieeja”, kas notiks no

2017.gada 4.jūlija līdz 6.jūlijam

(Eiropas Savienības māja (Aspazijas bulvāris 28, Rīga))

 

Nr.p.k.

Dalībnieka vārds, uzvārds

Izglītības iestāde/es, kurā/s strādā

Mācību priekšmets, kuru/ us māca

 

Klase/es, kurss, kurā māca mācību priekšmetu/us

Kontaktinformācija

(e-pasta adrese, telefona Nr.)

Ir / nav nepieciešama viesnīca

1.

 


 

                                                                      

Valsts sekretāra vietnieks –

Sporta departamenta direktors,

valsts sekretāra pienākumu izpildītājs                                            E.Severs

 

 

Arkle 67047944

Comments