Jaunumi‎ > ‎

Vasaras dienas Limbažos (27. jūlijs – 29. jūlijs)

Publicēja 2010. gada 5. jūl. 12:56Vēstures skolotāju biedrība   [ atjaunināja Danute Grīnfelde 2010. gada 13. jūl. 11:02 ]

Sācies atvaļinājumu laiks. Veiksmīgu atpūtu un vēlmi kopā būt! Jau 13. reizi aicinām tikties VSB Vasaras dienās no 27. jūlija līdz 29. jūlijam  Limbažos. Vasaras dienu tēma: „Vēsture un vide’’.

Lūdzam pieteikties pieredzes apmaiņai. Lai pieredzes apmaiņa noritētu kvalitatīvi un dalībnieki spētu racionālāk izvēlēties pieredzes apmaiņas grupu, norādiet tēmu, kā arī uzrakstiet īsu (3–5 teikumi) anotāciju un nosūtiet uz v.s.biedriba@inbox.lv.  Līdz vasaras dienām ar Jums sazināsimies, lai precizētu  nodarbības ilgumu. Ja nepieciešams kopēt materiālus pieredzes apmaiņai, tie jāatsūta vismaz līdz 23. jūlijam uz šo pašu e-pasta adresi un jānorāda nepieciešamais kopiju skaits. Materiālus iespējams ievietot  mūsu mājas lapā  sadaļā  „Metodiskie materiāli”.

Vasaras dienu nodarbības un ekskursijas paredzētas dažādās vietās un vairāk nekā parasti tās notiks dabā. Tāpēc aicinām padomāt arī par ērtiem apaviem. Zemnieku saimniecības un keramiķi savus izstrādājumus piedāvās iegādāties.

Vasaras dienu dalības maksa būs 35 LVL biedrības biedriem un 40 LVL pārējiem. Tāpat kā iepriekšējos gados būs autobuss no Rīgas un uz Rīgu.

Visus dalībniekus, arī tos, kuri jau pieteicās līdz 18.jūnijam, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu līdz 15. jūlijam. Anketa atrodas mājas lapas sadaļā Vasaras dienas/Dalībnieka anketa.

Aicinām pārreģistrēties tos VSB biedrus, kuri nav pārreģistrējušies līdz šim, anketa atrodas šeit.

Dalības maksu lūdzam pārskaitīt uz VSB bankas kontu līdz 15. jūlijam ar norādi: par kursiem no... (vārds, uzvārds).

VSB rekvizīti:
Reģistrācijas numurs: 40008083087
Adrese: Nīcgales iela 22, Rīga, LV-1035
Konts: Swedbank LV17HABA0551007669210

Ja nepieciešams rēķins, lūdzam informāciju sūtīt uz: aija@klavina.com. Rēķini, kas bija pieprasīti, ir jau izsūtīti.

Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka šogad izbraukšana no Rīgas uz Limbažiem notiek no citas auto stāvvietas. Tā atrodas Daugavmalā, iepretim centrāltirgus Zivju paviljonam.

Uz tikšanos Vasaras dienās!

VSB valdes vārdā,
A. Kļaviņa

Comments