Jaunumi‎ > ‎

Vēstures un sociālo zinību skolotāju Vasaras dienas 2019. gada 7.-9. augustā

Publicēja 2019. gada 2. aug. 10:41Ansis Nudiens
Vēstures un sociālo zinību skolotāju ikgadējās vasaras dienas notiks jau pavisam drīz.
Lai jūsu nokļūšana Daugavpilī izdotos pēc iespējas ērtāka un šis pasākums noritētu pēc iespējas raitāk, lūdzu pievērsiet uzmanību šai informācijai:
  1. Ja esat nolēmuši uz Daugavpili doties ar autobusu, tad autobuss no Rīgas atties 7.augustā 7.00 no Latvijas Zinātņu akadēmijas (Akadēmijas laukums 1), lūdzu esiet laicīgi. Nepieciešamības gadījumā sazinieties ar autobusa brauciena koordinatori Anniju Bergmani tel.29548893
  2. Ja esat nolēmuši uz Daugavpili doties ar personīgo transportu - izvēlieties sev atbilstošu maršrutu, ievērojiet noteikto braukšanas ātrumu un lai izvairītos no noguršanas riska, iedzeriet kafiju kādā no ceļmalas kafejnīcām vai DUS. Automobīļus ir iespējams atstāt iepretīm dienesta viesnīcai Miera ielā 3/5, Daugavpilī
  3. Ja esat nolēmuši uz Daugavpili doties ar sabiedrisko transportu, tad  no Autoostas vai Dzelzceļa Stacijas ar 1.tramvaju (http://satiksme.daugavpils.lv/tramvaju-kustibu-saraksts) jābrauc līdz pieturai Baznīcu kalns, tad šķērsojiet 18. Novembra ielu un ejiet aptuveni 5 minūtes pa Varšavas ielu, līdz labajā pusē ieraugat četrstāvīgu, balti - rozā ēku - dienesta viesnīcu. 
  4. Dienesta viesnīcā paredzēti numuriņi pa trim (sīkāka informācija par sadalījumu numuriņos sekos), numuriņos ir viss nepieciešamais - dvieļi, gultas veļa, arī tējkanas un ledusskapis, ja tas ir nepieciešams.

Zemāk atradīsiet arī vasaras dienu programmu.
Uz tikšanos Daugavpilī!
Ċ
Ansis Nudiens,
2019. gada 2. aug. 10:41
Comments