Jaunumi‎ > ‎

VISC seminārs profesionālās izglītības vēstures skolotājiem

Publicēja 2012. gada 5. sept. 00:44Danute Grīnfelde   [ atjaunināts 2012. gada 15. sept. 11:53 ]
"Mācību priekšmets „Latvijas un pasaules vēsture”
profesionālās izglītības iestādēs:  problēmas, ieteikumi" 
2012. gada 25.septembrī. 
Lai palīdzētu profesionālās izglītības vēstures skolotājiem veiksmīgāk plānot savu darbu, sagatavot skolēnus valsts pārbaudes darbiem, VISC piedāvā metodisku atbalstu, organizējot profesionālās izglītības iestādēs strādājošajiem Latvijas un pasaules vēstures skolotājiem semināru  "Mācību priekšmets „Latvijas un pasaules vēsture” profesionālās izglītības iestādēs:  problēmas, ieteikumi"  2012. gada 25.septembrī plkst. 11:00 Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā, Rīgā, Pils laukumā 3.

Semināra mērķauditorija ir skolotāji, kuri Latvijas profesionālās izglītības iestādēs realizē vidējās izglītības mācību priekšmeta „Latvijas un pasaules vēstures” standarta prasības mazāk kā 210 mācību stundās. 

Semināra programmā tiks sniegta informācija par šādiem jautājumiem: aktualitātes Latvijas un pasaules vēstures mācīšanā un pārbaudes darbos, mācību priekšmeta standarta un programmas realizācija, metodiskie ieteikumi.

Pieteikšanās semināram notiek elektroniski. Uz semināru aicinām pieteikties vienu skolotāju no katras profesionālās izglītības iestādes. 
Comments