Vēsture ap mums‎ > ‎

Noslēguma ceremonija

Konkursa noslēguma ceremonija notiks sestdien, šā gada 21. maijā plkst. 11. 00 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē. Noslēguma ceremonijas laikā konkursantus sveiks valsts prezidents Valdis Zatlers, Eustory pārstāvis Karstens Korbols no Norvēģijas, VISC Interešu izglītības un tālākizglītības departamenta direktore Agra Liepiņa, kā arī konkursa atbalstītāji.





Rīgas pils apmeklējums ir pasākuma pēdējā daļa, tajā piedalīsies tikai skolēni. Skolēni pili apmeklēs grupās un skolotājus vai vecākus varēs satikt pie pils pēc apmeklējuma beigām. 


1. grupas vizīte noslēgsies plkst. 15.00:

Annija Balcere
Veronika Baltmane
Laura  Berga
Ēriks Bodendorfs
Vadims Bovtramovičs
Dagnija Brūvere
Viktors Glazkovs
Reinis Jeromāns
Anita Kardele
Loreta Krafta
Anna Kumpiņa
Līga Kurele
Līna Kuzņecova
Jūlija Kuzņecova
Megija Lazdiņa
Klāvs Līdums
Ilze Litiņa
Reinis Mālnieks
Laura Melne
Edīte Mokorenko
Aļona Panteleiko
Katrīna Paškeviča
Anastasija Prokopenko
Ilona Sakoviča
Aivars Bruno Salna
Antra Sandere
Laura Viļuma
Arta Volkova
Ivita Zvirbule

2. grupas vizīte noslēgsies plkst. 15.20.
Iveta Alehina
Kristaps Bergmanis
Rūdolfs Cīrulis
Elīna Dīce
Everita Eglīte
Paula Dārta Garsele
Alīna Jakovenko
Unda Jansone
Amanda Jansone
Elīza  Jansone
Elīna Kaire
Valters Kristiāns Knēts
Kristiāna Korbute
Guna Krūmiņa
Eduards Kusins
Linda Milsone
armands Ošiņš
Kristīne  Pēča
Valērija Platonova
Madara Sileniece
Marta Suveizda
Beatrise Šmidberga
Anna Vaļecka
Zanda Vītola
Sofija Zāgmane
Guna Zoltnere
Sintija Zute



3. grupas vizīte noslēgsies plkst. 15.20.

Ingemars Ansons
Evelīna  Boriseviča
Sabīne Daukuļe
Ilze Elbere
Rēzija  Fridrihsone
Nauris  Godļevskis
Līva Irbe
Kristaps Ivanovs
Anna Ilze Janeviča
Reinis Jaunzemis
Ilze  Jirjena
Dārta Kambala
Sindija Kezika
Vladislavs Klapenkovs
Veronika Kočergina
Linda Krievāne
Agate Mediņa
Katrīna Silva Mierkalne
Madara Miķelsone
Justīne Niedre
Sniedze Onskule
Samanta Semjonova
Zane Sproģe
Malvīne Nelda Strakova
Terēza  Strode
Nelda Valtere
Matīss Rihards Vilcāns
Gunta Žagare

4. grupas vizīte noslēgsies plkst. 15.50.
Ieva Aigare
Niks Alpēns
Kristiāna Bērtiņa
Linda Bērze
Raitis Bērziņš 
Mārcis Gaigalnieks
Krista Garā
Kaiva Gotham
Zane Grudule
Annija Katkeviča
Signe Kazāka
Jānis Kļaviņš
Sabīne Liepiņa
Elīza Ilze Malceniece
Zanda Meinarte
Līga Ornicāne
Lāsma - Līga Reisa
Elīna Rupeka-Rupeika
Enija Skeltona
Elza Helēna Sniķersproģe
Linda Spundiņa
Ričards štālbergs
Liena Tauriņa


5. grupas vizīte noslēgsies plkst. 16.00.

Evelīna    Arāja
Amanda Agnese    Arnicāne
Eva    Bērze
Evita    Dvinska
Sigita    Griķe
Ruta    Jansone
Estere     Kozlinska
Mārtiņš    Kucins
Arturs    Kuzmins
Zane    Ķēde
Meinards    Liepiņš
Lauma    Linde
Anete    Markevica
Annija    Ruduka
Elizabete    Rudzinska
Kristaps    Stepans
Beatrise     Šteina
Monta    Taube
Pēteris     Trifānovs
Aiga    Ūbelīte
Valters    Vētra
Elīna Luīze    Vītola
Līva    Ziediņa
Sigita    Zvejniece
Liāna    Žitkova



Comments